Masaż Kobido kurs to poznanie japońskich rytuałów. Masaż polega na wyjątkowym liftingu skóry twarzy. W zamierzchłych czasach masaż kobido był zajęty wyłącznie dla pań arystokratycznie urodzonych.
Masaż Kobido kurs na czym polega?
Doświadczysz na nim tajniki masażu tkanek głębokich. Masaż kobido kurs pomoże Cię nauczyć się czterech kluczowych kroków z których się składa masaż:

  • 1.Masaż Kobido kurs ta cześć masażu prowadzona jest bez żadnego nawilżenia. Jej celem jest masaż tkanek głębokich i zniwelowanie zmarszczek mimicznych.
  • 2.Masaż Kobido kurs ta cześć doprowadza do poprawy ukrwienia skóry. Jest ona znaczniej uspokajająca, a masaż staje się niewątpliwie bardzo komfortowy.
  • 3 Masaż Kobido kurs ta cześć nazwana liftingiem twarzy i robi się w niej takie ruchy jak ugniatanie czy podszczypywanie. Technik jest wiele, a wszystkie możesz nauczyć się właśnie na szkoleniu.
  • 4. Ostatni element – masaż Kobido kurs https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/physiokobido-fizjoterapia-estetyczna-dla-profesjonalistow/781 to akupresura liftingująca. Podczas tego okresu osoba masująca skupia się na określonych punktach na buzi, tak żeby stymulować wybrany mięsień.

Pełny masaż twarzy, jak również karku, opiera się z ponad stu ruchów, których wykonanie wymaga sumienności i wiedzy na temat budowy mięśni, powięzi i skóry. Praca specjalisty jest tu szczególnie znacząca, a jego doświadczenie na pewno będzie dużym plusem.
Masaż Kobido kurs jak prędko pojawiają się wyniki?
Można je już zobaczyć po pierwszym zabiegu. Masaż Kobido kurs zapoznasz się na nim ja szybko uzyskać optymalny efekt w niwelowaniu zmarszczek. Bruzdy i zmarszczki stają się trochę spłycone, a twarz wygląda na odświeżoną. Kolejne masaże pobudzają i pogłębiają ten skutek. Łagodzi napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych. Dzięki zabiegowi na głębokich strukturach mięśni, minimalizuje się widoczne rezultaty starzenia się skóry, chroni ich pogłębianie. Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do szybszej regeneracji skóry
Jakie są przeciwwskazania?

  • ropne zmiany skórne,
  • uszkodzony naskórek,
  • skóra z widocznymi przebarwieniami,
  • aplikacja botoxu (do 2 tygodni po zabiegu)

Masaż Kobido kurs na nim zrozumiesz, że działanie na granicy bólu i późniejsza satysfakcja pacjentki na pewno tobie jako lekarzowi przyniesie ogromną satysfakcję. Wszystkie ruchy są robione w właściwej kolejności i są dobrze zaplanowane. Masaż Kobido kurs to nie tylko pozbycie się zmarszczek czy ujędrnienie skóry, ale to także rytuał piękna i zdrowia. Masaż Kobido kurs na nim opanujesz nie tylko plusy wykorzystywania tego rodzaju masażu, ale również dowiesz się kiedy i jak możesz go używać. Można wykonywać go również rano, jak i po południu, po zabiegu nie ma konkretnych śladów. Także sam masaż jest nieinwazyjny i bezbolesny, co dla wielu będzie sporą cechą.

Rytuał można dowolnym wieku. U pań młodszych masaż będzie działał zapobiegawczo, oddziaływał na utrzymanie elastyczności i sprężystości skóry. W przypadku starszych osób masaż Kobido kurs pozwala uzyskać rezultaty widoczne gołym okiem. Każdy z nas reaguje inaczej, nasze ciała się różnią, mamy inne nastawianie do klasycznych metod pielęgnacyjnych i odmładzających.